Sitemizde Şuan 21 Üye Onlinedir.
Kullanım Koşulları

                 Ziyaretci ve Üyelerin Uyması gereken Kurallar

Bu siteyi kullanabilmek için kullanıcılar birer kullanıcı adı, şifre ve geçerli bir e-posta adresi vermek zorundadır.
Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ne Site Yöneticisi ne de Yetkililer sorumlu degildir.
Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur.
Unutmayınız ki bu siteye yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir.
Bu nedenle kişisel bilgileri paylaşma kararı verirken dikkatli olunmalıdır.
Bu sözleşme ile bizi (burada ya da baska bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen verilerin herhangi bir nedenle tarafımızdan silinmesi ya da değistirilmesi konusunda, yetkili kılmaktasınız.
Sizin kullanıcı adınız ile gönderilen her türlü ileti ve dosyadan siz sorumlusunuz.
Ortimleyiz.com Adresini kullanırken kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren ya da herhangi bir yasayı ihlal eden ileti göndermemeyi kabul etmektesiniz.
Sizin ya da Ortimleyiz.com sahiplerine ait olanlar dışında TELİF'li malzeme veya dosya iletmemeyi de kabul etmektesiniz.
Bu web sitesi Ortimleyiz.com'a aittir, Siteye erişerek ya da siteyi kullanarak sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş bulunmaktasınız.
 

 1. Ortimleyiz.com'un resmi dili Türkçe'dir,Türkçe haricinde herhangi bir dil ailesine mensup dil kullanmak yasaktır.
   
 2. Ortimleyiz.com kurallarına uymayan katılımcıların Ortimleyiz.com'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.
   
 3. Ortimleyiz.com'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek Ortimleyiz.com'un veya Yetkililerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
   
 4. Ortimleyiz.com'un içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz. Ayrıca bu alanlar amacına uygun olarak kullanılmalıdır. Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır.
   
 5. Ortimleyiz.com'da Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
   
 6. Siteye gönderilen tüm video, yorum ve görüşler ile bunların Ortimleyiz.com ve ilgili şirketleri tarafından kullanımının üçüncü şahısların haklarını herhangi bir surette ihlâl etmediği bu yorum ve görüşlerin sahipleri tarafından taahhüt ve garanti altına alınmış sayılır.
  Gerek üçüncü şahısların haklarını ihlal eden, gerekse kanuna,ahlâka ve umumi adaba aykırı olan yorum ve görüşler Ortimleyiz.com tarafından tespit edilip de siteden kaldırılıncaya dek hukuki ve cezai tüm sorumluluk kendilerine aittir. 
   
 7. Ziyaretçiler, siteye gönderdikleri bütün verilerden yasallık, güvenilirlik, uygunluk, orijinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduklarını kanuni olarak kabul etmektedirler.
   
 8. Sitenin kullanımı yoluyla hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, yasal olmayan, sakıncalı ya da suç oluşturacak ya da suça teşvik edecek,herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir veri yüklenemez, dağıtılamaz ya da yayınlanamaz. 
   
 9. Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler haricinde Ortimleyiz.com'a bu site üzerinden gönderilen tüm fikir, öneri, yorum, grafik ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse dahi Ortimleyiz.com'un mülkiyetinde kalacaktır.
   
 10. Ortimleyiz.com siteye gönderilen bütün bilgileri ticari ve ticari olmayan amaçlar için, kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma hak ve yetkisini elinde bulundurmaktadır. 
   
 11. Bu site ziyaretçilerin, kişisel ve ticari olmayan kullanımı için tasarlanmıştır.
   
 12. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri ziyaretçiler tarafından değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifşa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, herhangi bir lisansa konu olamaz,
   
 13. Kullanıcılar Ortimleyiz.com içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar.
   
 14. Bu Ortimleyiz.com gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir

 

Ortimleyiz.com kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur.

ÜYELERDE ARA
Cinsiyet
Bayan Bay Hepsi
Yaş
ile
Şehir
Fotoğraflı Online